XPG Invicta - Rainbow Six Siege

Założone 01 Sty 2018

O drużynie

Kimuin, RauiN i Sovvy grają ze sobą praktycznie od samego początku gry i ta sama sytuacja tyczy się Optyka i Deepa. Ci trzej pierwsi reprezentowali drużyny takie jak Ice Wolves, Delusion, Valkiria, ZeRo eSports czy teraz Invicta Gaming.
Jeśli chodzi o Deepa i Optyka natomiast to reprezentowali oni drużyny takie jak 1stCav, The Unknowns, Ascent, TrainHard i PACT.
Derius, osoba która również gra w R6 od samego początku to tak na swój rodzaj OG gracz Invicty Gaming ponieważ grywał w niej już na samym początku, czy to w Challengerze czy chociażby za granicą w Francuskim Cupie, później miał epizody chociażby z Optykiem i Deepem
w PACT czy ASCENT.  Największymi sukcesami cieszą się Deep i Derius, którzy nagrali się najwięcej w zapleczu Pro League - w Challenger League, chociażby raz zajmując wysokie 3 miejsce w CL'u ale nie tylko ponieważ sam Derius jeszcze w czasach starej Invicty był bardzo blisko awansu do Pro League.
Natomiast najbliższym do dziś osiągnięciem obecnej drużyny będzie wicemistrzostwo kraju zdobyte przez Kimuina, RauiNa i Sovvego.
Obecnie główny skład to Sovvy, Kimuin, Derius, Optyk, Deep a RauiN jest na pozycji potocznie nazywanej "subem". 

Drużyna XPG Invicta

Nasi najlepsi zawodnicy zebrani w jednym miejscu
  • RauiN
   Flex

   Paweł Rodzim

   RauiN Profil
  • Kimuin
   support

   Tomasz Gajewski

   Kimuin Profil
  • Sovvy
   kapitan

   Mateusz Walczak

   Sovvy Profil
  • Optyk
   Frager

   Mark Kaudyk

   Optyk Profil
  • Deep
   riffler/entry

   Norbert Świątek

   Deep Profil