Polish Masters 2021 – prezentacja składu Rainbow Six: Siege!

Napisane przez Muciek 12 marca 2021 w Invicta GamingRainbow Six Siege

W lutym ogłosiliśmy rozstanie z naszymi zawodnikami z dywizji R6. Chyba nikt jednak, nie zakładał naszego odejścia ze sceny. Byliśmy, jesteśmy i będziemy! Wspieramy Rainbow Six: Siege od początku istnienia esportu tej gry w Polsce i będziemy to robić nadal.

Dzisiaj mamy dla was dobre wieści: dziś ogłaszamy nowy line-up, który wystartuje w naszych barwach podczas Polish Masters 2021! Z ogromną dumą i radością przedstawiamy nowy skład XPG Invcita!

– Mateusz „Jin” Romanowski – kapitan oraz IGL,
– Denis „Denio” Janiak,
– Grzegorz „Grz3gorzu” Cebula,
– Kacper „Bananito” Rigga,
– Dawid „Gruby” Marciniak,
– Adam „Mefisto” Duma – trener.

Zawodnicy pod dowództwem Jin’a znani są na scenie esportowej. W barwach poprzedniej organizacji udało im się zająć drugie miejsce w rozgrywkach Polish Cup Winter oraz Polish Masters 2020. Skład wzmocni Bananito oraz Mefisto w roli trenera.

Z wielkim bólem rozstawaliśmy się z Sovvym jak i Rauinem, w końcu reprezentowali Invictę przez dwa lata.” – mówi Bartosz „el_Neco” Micyk, jeden z CEO w XPG Invicta – „Po dość ciężkim pożegnaniu na discordzie, nie wiedzieliśmy co przyniesie przyszłość i jak potoczą się nasze dalsze kroki na scenie Rainbow Six Siege. Byliśmy jednak dobrej myśli i wiedzieliśmy, że przed samym PMem zakontraktujemy drużynę. Wkrótce po naszym rozwiązaniu drużyny okazało się, że zawodnicy Devils One rozstają się z obecnym pracodawcą i postanowiliśmy się z nimi skontaktować. Okazało się, że oni z nami też, co ułatwiło nam rozmowy i poskutkowało dość szybkim dojściem do porozumienia. Naszym wspólnym celem jest TOP 1 na Polish Masters.