Nowa dywizja CS:GO pod skrzydłami XPG Invicta!

Napisane przez Muciek 22 lutego 2021 w CS:GOInvicta GamingNews

Chcąc ciągle poszerzać swoje „portfolio” esportowe, XPG Invicta nieustannie szuka nowych zespołów w różnych grach – czasami, aby pójść krok do przodu, należy zrobić kilka kroków wstecz. Wracamy na żeńską scenę Counter Strike: Global Offensive!

Do naszej rodziny dołącza były już skład RISE. W poprzednim zespole dziewczynom udało się zakwalifikować do Ambush Female Autumn Cup oraz wystartować w takich turniejach jak KXN Cup, Gracze dla Graczy (który był turniejem charytatywnym) oraz Lioness League. Aktualnie możemy oglądać je w ESEA OPEN. Aktualny skład prezentuje się następująco:

– Taida „Grumpy” Jasek,
– Agata „Ailie” Serafin,
– Paulina „paulele” Skorzewska,
– Sylwia „Sysula” Węglińska,
– Kamil „Kozak_Lkr” Kozak – Manager zespołu.

Jeżeli chodzi o podział ról w zespole, to za dowodzenie (IGL – in game leader) odpowiedzialna jest Taida „Grumpy” Jasek.
Głównym operatorem karabinu snajperskiego jest Sylwia „Sysula” Węglińska.
Rola riflera (osoba która głównie skupia się na samym strzelaniu) zajmowana jest przez Agatę „Ailie” Serafin
Za profesjonalną obsługę granatów (support) odpowiada Paulina „paulele” Skorzewska.

Rola brakującej zawodniczki, to osoba na pozycji riflera. Jeżeli jesteś właśnie tą osobą i zawsze chciałaś zagrać o coś więcej niż ranga Global Elite, to możesz zgłosić się do drużyny za pomocą formularza znajdującego się pod adresem: https://www.invicta-gaming.com/csgo-female-rekrutacja/

Trzon zespołu trzyma się razem od drugiej połowy października (Sysula, Ailie, Grumpy). Na początku stycznia doszło do zmian i z czasem do składu w charakterze stand-in’a dołączyła Paulele. Niedawno rozpoczęliśmy poszukiwania piątej zawodniczki, która wpasuje się w ramy zespołu. Głęboko wierzymy, że wkrótce znajdziemy brakujące ogniwo, a nasza współpraca z XPG Invicta będzie owocna i pokażemy na co nas stać” – mówi kapitan zespołu Taida „Grumpy” Jasek.

Zespół od początku roku kładzie większy nacisk na trening indywidualny oraz dopracowywanie taktyk, aby jak najszybciej po dołączeniu nowej zawodniczki ruszyć z treningami drużynowymi.