Laptopy gamingowe Hyperbook + NVIDIA® GeForce RTX™ =Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Napisane przez Muciek 13 sierpnia 2020 w Invicta Gaming

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oraz osób poszukujących nowego sprzętu lub karty graficznej. Już teraz dzięki promocji przygotowanej przez firmę NVIDIA® kupując kartę graficzną opartą o platformę GeForce RTX™ z serii 20 lub komputer posiadający tą kartę (stacjonarny lub laptop) otrzymasz zestaw Frames win games! W skład zestawu wchodzą:


– gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Gold Edition,
– Year 5 BattlePass oraz wszystkie związane z nim przywileje!

Do akcji dołączył również nasz partner Hyperbook, który w swojej ofercie posiada wiele modeli laptopów gamingowych opartych na kartach graficznych NVIDIA® GeForce RTX™. Ponadto w ofercie Hyperbook znajdują się nie tylko wysokiej jakości specjalistyczne laptopy do gier, ale również profesjonalne stacje robocze, w tym również graficzne. W ofercie znajdziemy również specjalistyczne akcesoria, które sprawią, że każda rozgrywka będzie wyjątkowa, a ich wydajność pomoże nam w osiągnięciu ostatecznego zwycięstwa. Wszystkie modele laptopów które biorą udział w promocji znajdziecie pod tym adresem.

Decyzję o tym który model wybierzecie warto podjąć do 27.08.2020, ponieważ do tego dnia obowiązuje promocja! A jeżeli nie chcesz od razu płacić całej kwoty za zakup komputera to Hyperbook ma dla ciebie rozwiązanie w postaci rat 0%!