Klawiatury i podkładki dla graczy!

Napisane przez Barcelona 20 maja 2020 w Invicta Gaming

Mamy dla Was niespodziankę! Nasz Partner XPG wystartował z nie lada promocją dla gamerów. W asortymencie marki w sklepie X-kom możemy zakupić najwyższej jakości klawiatury gamingowe oraz podkładki pod mysze w ramach specjalnie przygotowanych rabatów. Każdy gracz zdaje sobie sprawę jak dużo zależy od dobrze dobranego sprzętu, a o końcowym sukcesie w meczu często decydują detale. Właśnie z dbałością o takie detale powstają wysokiej jakości klawiatury gamingowe i podkładki pod myszke od XPG.

Jeżeli zależy Wam na dużych osiągach w grach oraz pełnej kontroli nad wydarzeniami w rozgrywce to koniecznie musicie zwrócić na to uwagę. Efektownie i praktycznie podświetlana klawiatura sprawia, że rozgrywki mogą być toczone przez wiele godzin, również w warunkach zaciemnienia, a my nie pomylimy się wybierając odpowiednią konfigurację klawiszy. Komfortowa i skuteczna podkładka pod mysz sprawi, że każdy ruch będzie w pełni skontrolowany i będziemy mogli dokonać optymalnych wyborów w grze.

Jak zagwarantować sobie rabat?

To bardzo proste. Jeżeli poszukujesz klawiatury gamingowej to wystarczy, że wejdziesz na adres https://bit.ly/klawiatura-xpg-promocja-invicta i wpiszesz kod rabatowy xpg-promo. Dzięki temu uzyskasz aż 30% rabatu na zakup profesjonalnej klawiatury dla gracza. Jeżeli poszukujesz do zestawy odpowiedniej podkładki pod mysz to powinieneś wejść na adres https://bit.ly/podkladka-xpg-promocja-invicta. Tu również po wpisaniu kodu rabatowego xpg-promo uzyskasz dedykowany 30% rabat. To się naprawdę opłaca, więc jeżeli chcesz jednocześnie zadbać o odpowiedni sprzęt i zasoby swojego portfela, to wybór jest prostu! Zapraszamy do zakupów.