Invicta Gaming nawiązała współpracę z Pro-Gamer!

Napisane przez Barcelona 1 maja 2020 w Invicta Gaming

Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. Do grona partnerów technicznych Invicta Gaming dołączyła firma Pro-Gamer! Cieszymy się na możliwość współpracy z tym polskim producentem, a kolejne prestiżowe partnerstwo tylko potwierdza, że zmierzamy w dobrym kierunku i Invicta Gaming stale się rozwija. Pro-Gamer to polski producent profesjonalnych foteli nawet dla najbardziej wymagających graczy. Historia firmy sięga już blisko 20 lat, a marka została założona i dalej swoją siedzibę posiada w stolicy województwa podlaskiego – Białymstoku. Historia firmy Pro-Gamer to historia marki, która tworzy swoje produkty nie tylko dla graczy, ale przede wszystkim wspólnie z nimi, dzięki czemu profesjonalne fotele dla gamerów są maksymalnie dopasowane do ich wymagań oraz wciąż rosnących potrzeb.

To co łączy Invicta Gaming z nowym Partnerem Technicznym to przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz skupienia na intensywnej pracy nad innowacyjnymi projektami, które prowadzą do ciągłego rozwoju. Pro-Gamer wyposaży Invicta Gaming w profesjonalne fotele dla graczy, dzięki czemu każda kolejna rozgrywka będzie odbywała się w jeszcze bardziej komfortowych warunkach, co na pewno korzystnie wpłynie na naszą wydajność oraz wyniki meczów. Wysoka ergonomia mebli Pro-Gamer sprawia, że nawet po wielogodzinnych rozgrywkach nasz kręgosłup nie będzie obciążany, a odpowiedni nacisk mięśni i zachowanie stabilnej pozycji siedzącej wpłyną na prawidłowe krążenie krwi i nasz układ mięśniowe. Dzięki dbałości o najdrobniejsze szczegóły, właściciele Pro-Gamer dbają nie tylko o nasz codzienny komfort, ale również o nasze zdrowie.

Oferta Pro-Gamer

W ofercie polskiego producenta znajdują się fotele, które dopasowane są do predyspozycji różnych graczy, w zależności od skali użytkowania oraz poziomu profesjonalizmu. W ten sposób powstało już 9 kolekcji foteli, które przeznaczone są do użytku nawet przez najbardziej wymagających graczy. Szczegółowa specyfikacja oraz indywidualne dopasowanie foteli sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Kolejnym atutem Pro-Gamer jest fakt, że poza głównym produktem czyli fotelami, posiadają również ofertę profesjonalnych biurek dla graczy, dzięki czemu można skomponować wyjątkowy zestaw, z którego będziemy korzystać przez lata. Odpowiedni wybór sprawia, że gracze zwiększają swoją efektywność gry i jednocześnie mają większe szanse na końcowe zwycięstwo.

Ponadto w ofercie Pro-Gamer znajdują się również profesjonalne maty pod fotele gamingowe oraz specjalne poduszki i zagłówki, które zwiększają komfort gry. Ze szczegółową ofertą nowego Partnera Invicta Gaming można zapoznać się klikając tutaj. Jako Invicta Gaming cieszymy się z okazji nawiązania współpracy z producentem profesjonalnych mebli dla graczy, czyli firmą Pro-Gamer. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesienie wiele powodów do radości i sukcesy obu stronom.