Invicta Gaming razem z XPG!

Przyklejony Napisane przez Barcelona 16 maja 2020 w Invicta Gaming

Mamy dla Was super wiadomość! To już oficjalne! Nawiązaliśmy współpracę z marką XPG – Xtreme Performance Gear. Marka XPG została naszym oficjalnym Partnerem w zakresie w wsparcia technicznego oraz merytorycznego.

Jako Invicta Gaming mamy wiele cech wspólnych z marką XPG i jej przedstawicielami. Zależy nam przede wszystkim na najwyższej klasy rozwiązaniach oraz profesjonalizmie, a do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i z dbałością o relacje międzyludzkie. Te same najwyższe standardy reprezentowane są przez XPG, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni i z optymizmem patrzymy na naszą współpracę.

XPG to marka, która wchodzi w skład firmy ADATA. Marka specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości sprzętu dla profesjonalnych esportowców oraz zaawansowanych gamerów. Ponadto marka gwarantuje nie tylko wysokiej jakości wydajność oraz żywotność sprzętu, ale dzięki stałej współpracy z esportowym środowiskiem, jest w stanie na bieżąco reagować na potrzeby graczy. Dzięki rygorystycznym testom i wymogom, marka XPG dystrybuuje do graczy tylko najlepszej jakości rozwiązania, czego dowodem może być prestiżowa nagroda japońska Good Design Award.

Sprzęt XPG

Jako organizacja esportowa, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić sprzęt firmy XPG. W asortymencie firmy znajdują się między innymi wytrzymałe i wydajne dyski SSD, moduły DRAM oraz profesjonalny sprzęt dla graczy taki jak gamingowe klawiatury i myszki. Każdy gracz doceni również komponenty komputerowe, które sygnowane są marką XPG. Jeżeli zależy Wam na nieskazitelnych i wysokiej jakości to musicie zwrócić uwagę na słuchawki XPG. To profesjonalny i wydajny sprzęt, który zapewnia niezapomniane emocje zarówno w trakcie profesjonalnych rozgrywek, treningu oraz amatorskich zmagań. Dostępne są zarówno w opcji na uszy, jak i douszne. Jeżeli poszukujecie najwyższej jakości sprzętu to koniecznie musicie sprawdzić oficjalny sklep naszego Partnera, który znajdziecie pod tym linkiem https://store.xpg.com/. To rozwiązanie, które dedykowane jest zarówno profesjonalistom oraz amatorom, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie. Najważniejsze, że jakość i wytrzymałość tego sprzętu będą na najwyższym możliwym poziomie. To będzie dobra współpraca!