Hyperbook® wprowadza procesory Intel Comet Lake-H oraz karty graficzne NVIDIA RTX Super

Napisane przez Barcelona 21 maja 2020 w Invicta Gaming

Hyperbook® przygotował coś specjalnego dla graczy, profesjonalistów oraz entuzjastów technologicznych. Po niedawnej premierze i rozpoczęciu sprzedaży modelu Hyperbook® NH5 Zen z desktopowymi procesorami AMD, polska marka wprowadza do oferty kolejną nowość – laptopy wyposażone w CPU Intel Comet Lake-H.

Hyperbook® zaopatrzył oferowane przez siebie notebooki w jednostki: i5-10300H (4 rdzenie i 8 wątków), i7-10750H (6 rdzeni i 12 wątków) oraz nowość z rodziny i7, a więc model i7-10875H, który oferuje 8 rdzeni i 16 wątków. Ponadto oprócz nowych procesorów w ofercie pojawiły się niedostępne wcześniej karty graficzne NVIDIA GTX 1650Ti oraz RTX 2070 Super. Tym samym połączenie nowych procesorów Intel Comet Lake-H oraz kart graficznych NVIDIA GTX i RTX gwarantuje najwyższą wydajność w najbardziej zaawansowanych zastosowaniach.

Laptopy Hyperbook® pozwalają na niczym nieograniczoną rozrywkę i płynne przetwarzanie danych w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

Laptopy Hyperbook® są rozwiązaniami szytymi na miarę, a więc klienci mają możliwość niemalże dowolnej konfiguracji sprzętu. Do ich dyspozycji oddano rozbudowane narzędzie, które pozwala na wybór komponentów oraz personalizację laptopa. Każdy ma możliwość dostosowania go do swoich potrzeb i wymagań. Instalacja nawet do 4 dysków i do 64GB pamięci RAM, a także wpływ na model zamontowanej karty sieciowej to znak rozpoznawczy marki Hyperbook®. Do dyspozycji klientów oddano całą masę opcji wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytań i wątpliwości może liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze sprzętu odpowiadającego potrzebom klienta.

W nadchodzących miesiącach również nie zabraknie nowości. Wśród nich pojawi się model z desktopowym procesorem Intel Comet Lake-S oraz układami graficznymi NVIDIA GeForce RTX 2080 Super. Ponadto fani „Czerwonych” również będą usatysfakcjonowani nadchodzącymi zmianami w ofercie polskiej marki.

Notebooki Hyperbook® to najlepszy wybór dla graczy i profesjonalistów! Oto nowe modele laptopów do gier i zastosowań profesjonalnych polskiej marki Hyperbook®

Hyperbook® NH5 to model, który cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wyposażony został w procesor i5-10300H lub i7-10750H oraz karty graficzne NVIDIA GTX 1650, GTX 1650Ti, GTX 1660Ti oraz RTX 2060. Ekran zamontowany w urządzeniu to konstrukcja o przekątnej 15,6”, która posiada odświeżanie na poziomie 120Hz.

SPRAWDŹ

Hyperbook® NH7 to konstrukcja bardzo podobna do zaprezentowanego wcześniej modelu NH5. Różnią się one przede wszystkim rozmiarem, ponieważ Hyperbook® NH7 posiada ekran o przekątnej 17,3”. Podobnie jak w modelu NH5 także i tutaj można spotkać ekran 120Hz.

SPRAWDŹ

Hyperbook® SL504 to model, który wyposażyliśmy w procesor i7-10875H (8 rdzeni i 12 wątków), układy graficzne NVIDIA RTX 2060, RTX 2070 oraz RTX 2070 Super. Klienci mają możliwość zakupu komputera z ekranem 15,6” 144H.z IPS lub OLED 60Hz.

Cechą charakterystyczną serii SL jest zastosowanie wyświetlaczy o bardzo wysokim pokryciu barw. W matrycy IPS jest to 99% sRGB, a w OLED – 100% sRGB i 95 Adobe RGB.

Ponadto dla graczy istotnym będzie indywidualne podświetlenie każdego klawisza oraz funkcja N-KEY Rollover, która oferuje przewagę podczas dynamicznej rozgrywki.

W Hyperbook® SL504 dodano również port Thunderbolt 3 oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany w tafli touchpada.

SPRAWDŹ

Hyperbook® SL704 to bardzo podobna konstrukcja do modelu SL504, która posiada ten sam procesor oraz układy graficzne. W tym przypadku mamy jednak ekran o przekątnej 17,3” i odświeżaniu 144Hz. Nie zabrakło tu również funkcji N-KEY Rollover, indywidualnie podświetlanych klawiszy, portu Thunderbolt 3 oraz ukrytego pola czytnika linii papilarnych.

SPRAWDŹ

Właścicielem polskiej marki Hyperbook® jest firma Blue Technology Sp. z o. o. Nasz zespół, to ludzie z pasją i z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Przez lata pracy z komputerami mobilnymi, udało nam się wykształcić filary na których teraz opieramy siłę naszej marki. Jednym z nich jest dowolność konfiguracji sprzętu przez klienta. Laptopy Hyperbook są szyte na miarę. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać indywidualną grafikę na klapie notebooka, wypolerować układ chłodzenia, bądź skalibrować ekran komputera. Każdy ze sprzętów Hyperbook składamy ręcznie, a następnie gruntowanie testujemy nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również pod kątem wydajności. Naszym celem jest dostarczenie sprzętu najwyższej klasy i sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.