Hyperbook partnerem Invicta Gaming!

Napisane przez Barcelona 11 maja 2020 w Invicta Gaming

Miło nam oficjalnie poinformować, że nowym Partnerem Invicta Gaming została firma Hyperbook. To renomowany polski producent profesjonalnego sprzętu dla graczy. To co wyróżnia nowego Partnera Invicta Gaming to dbałość o najdrobniejszy szczegół oraz wysoki komfort użytkowników sprzętu komputerowego. Każdy gracz powinien zwrócić uwagę na wysokiej jakości i wydajne laptopy oraz komputery gamingowe od Hyperbook. Nawiązanie współpracy z tak renomowanym producentem to kolejny dowód zaufania, którym Invicta Gaming zostaje obdarzona przez polską branżę gamingową.

To co nas łączy to pasja! Podobnie jak Invicta Gaming, marka Hyperbook powstała z pasji i w oparciu o nią odpowiada na najbardziej wymagające potrzeby użytkowników. Sprzęt Hyperbook tworzą profesjonaliści dla profesjonalistów, dzięki czemu możemy być przekonani, że w nasze ręce trafi wysokiej jakości sprzęt, który nie zawiedzie nas nawet w trakcie najbardziej wymagającej rozgrywki. Kolejną cechą charakterystyczną marki Hyperbook jest fakt, że każdy komputer, zanim trafi do sprzedaży, jest poddawany rygorystycznym testom, które sprawdzają jego moc, wydajność oraz żywotność. Regularne testy z powodzeniem można porównać do treningów członków zespołu Invicta Gaming, którzy również każdego dnia trenują po to, by być coraz lepszymi.

Sprzęt od Hyperbook

W ofercie Hyperbook znajdują się nie tylko wysokiej jakości specjalistyczne laptopy do gier, ale również profesjonalne stacje robocze, w tym również graficzne. Ponadto w ofercie znajdziemy również specjalistyczne akcesoria, które sprawią, że każda rozgrywka będzie wyjątkowa, a ich wydajność pomoże nam w osiągnięciu ostatecznego zwycięstwa. W sklepie internetowym hyperbook.pl znajdziemy nie tylko sprzęt polskiego producenta, ale również sprzęt czołowych producentów gamingowych na świecie, dzięki czemu możemy skomponować idealny zestaw dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym gamerem czy zawodowcem, powinieneś odwiedzić to miejsce.

Nawiązanie współpracy z marką Hyperbook to dla Invicta Gaming prestiżowe wyróżnienie oraz dowód na to, że kierunek, w którym zmierzamy jest właściwy. Współpraca z Hyperbook zapewni nam najwyższej jakości sprzęt oraz wiedzę merytoryczną, która pomoże nam wejść na jeszcze wyższy poziom zaawansowania. Wierzymy, że nasza wspólna współpraca zaowocuje sukcesami sportowymi, a my jako Invicta Gaming dumnie będziemy reprezentować naszego Partnera – firmę Hyperbook, której dziękujemy za zaufanie. Razem możemy więcej!