Hyperbook® GTR – nowy model klasy DTR z desktopowymi procesorami Intel 10 generacji oraz RTX 2070 / RTX 2070 Super / RTX 2080 Super

Napisane przez Barcelona 14 lipca 2020 w Invicta Gaming

Hyperbook® przygotował coś specjalnego dla graczy, profesjonalistów oraz entuzjastów technologicznych. Po niedawnej premierze i rozpoczęciu sprzedaży modelu Hyperbook® NH5 Zen z desktopowymi procesorami AMD oraz Z15 Zen i Z17 Zen z procesorem Ryzen 7 4800H, polska marka wprowadza do oferty kolejną nowość, którą są laptopy z desktopowymi CPU Intel Comet Lake-S.

Hyperbook® GTR może zostać wyposażony w nawet 10 rdzeniowy i 20 wątkowy procesor Intel Core i9-10900K z TDP 125W (generacja Comet Lake-S). Ponadto oprócz nowych procesorów w ofercie pojawiły się karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 2070 i GeForce RTX 2070 Super z TDP 125W oraz nowość NVIDIA GeForce RTX 2080 Super z TDP 200W. Wszystkie wyżej wymienione układy oparto na złączu MXM, a więc istnieje ich możliwość wymiany w przyszłości.

Dzięki temu laptopy Hyperbook® pozwalają na niczym nieograniczoną rozrywkę i płynne przetwarzanie danych w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

Hyperbook® GTR można wyposażyć w maksymalnie 128GB pamięci RAM oraz do 4 dysków SSD na złączu M.2 Do dyspozycji klientów oddano rozbudowany konfigurator, który pozwala na wybór komponentów oraz personalizację laptopa. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Warto dodać, że istnieje również możliwość zakupu samego kadłubka.

W razie pytań i wątpliwości może liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze sprzętu odpowiadającego potrzebom klienta.

Notebooki Hyperbook® to najlepszy wybór dla graczy i profesjonalistów!

Hyperbook® GTR to bezkompromisowy model klasy DTR, który oferuje najwyższą wydajność i bardzo duże możliwości rozbudowy. Desktopowe procesory Intel 10 generacji, do 4 dysków SSD M.2, do 128GB pamięci RAM oraz układy graficzne RTX 2070 / RTX 2070 Super i RTX 2080 Super zapewniają moc potrzebną do najbardziej wymagających zadań.

SPRAWDŹ

Właścicielem polskiej marki Hyperbook® jest firma Blue Technology Sp. z o. o. Nasz zespół, to ludzie z pasją i z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Przez lata pracy z komputerami mobilnymi, udało nam się wykształcić filary na których teraz opieramy siłę naszej marki. Jednym z nich jest dowolność konfiguracji sprzętu przez klienta. Laptopy Hyperbook są szyte na miarę. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać indywidualną grafikę na klapie notebooka, wypolerować układ chłodzenia, bądź skalibrować ekran komputera. Każdy ze sprzętów Hyperbook składamy ręcznie, a następnie gruntowanie testujemy nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również pod kątem wydajności. Naszym celem jest dostarczenie sprzętu najwyższej klasy i sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.